Logo Rainbow-Growers

    

                     Contact

Interesse?

Heeft u interesse in onze diensten, neemt u dan gerust contact met ons op. Rainbow Kleinpak BV ¦ Poortcamp 9 ¦ 2678 PT De Lier ¦  Tel. 0174 – 524100 ¦ E-mail info@rainbowgrowers.nl ¦ Kvk nr. 271.92.971 ¦ BTW nr. NL 8091.21.906B01 ¦ IBAN nr. NL62RABO034.04.79.027 ¦ ALGEMENE VOORWAARDEN Rainbow Kleinpak BV 2014

Bedrijfsfilm: https://play.minoto-video.com/13519/PBziRGzhasLS.html

Chiel Mostert André Boekestijn Wilma van Staalduijnen Fred van Dijk
Chiel Mostert

Algemeen Directeur

T. 0174 – 5241 40

E. chiel@rainbowgrowers.nl

André  Boekestijn

Financieel Directeur

T. 0174 – 5241 01

E. andre@rainbowgrowers.nl

Wilma van Staalduijnen

Manager Human Resources

T. 0174 – 5241 09

E. wilma@rainbowgrowers.nl

Fred van Dijk

Manager Voedselveiligheid

T. 0174 – 5241 67

E. fred@rainbowgrowers.nl

Rene van der Meij
 René van der Meij

Manager Kleinverpakken

T. 0174 – 5241 62

E. rene@rainbowgrowers.nl

Remco van Holsteyn
 Remco van Holsteyn

Manager Logistiek

T. 0174 – 5241 51

E. remco@rainbowgrowers.nl

Gertjan van den Bos
Gertjan van den Bos

Manager Sorteren

T. 0174 – 5241 43

E. gertjan@rainbowgrowers.nl